Meso-Pen

300x300 meso pen

Meso-Pen automatinė adatinė sistema yra naudojama veido arba kūno procedūrų metu, vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti. Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, ypač efektyvi procedūroms nuo randų, strijų, raukšlių ir esant odos suglebimui. Skirtingai nuo kitų naudojamų metodų, Meso-Pen mikroadatinė sistema nedaro gilaus odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio. Ši procedūra ne tik tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, tačiau ir žymiai pagerina terapinių ar mezoterapinių medžiagų skverbtį. Nepaisant to, kad šios adatinės sistemos sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, potrauminis odos atsakas gaminti kolageną ir elastiną yra ilgalaikis.

 

Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis. Išorinė odos išvaizda tampa geresnės būklės, oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Be to, kad stimuliuojamas naujo kolageno augimas, odos mikro subadymas sukuria kanalus, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos mezoterapinės medžiagos žymiai efektyviau absorbuojamos į odą.

 

Su MESO-PEN automatine adatine sistema atliekami dūriai tiksliai vertikalūs, yra reguliuojami 5 greičio rėžimai, todėl atliekant procedūrą skausmas labai mažai jaučiamas, nėra kraujavimo, mažas paraudimas. Be to, sukamo žiedo pagalba reguliuojamas adatų ilgis nuo 0.25 iki 2.0 mm ir taip parenkamas reikiamas dūrio gylis. Tai labai svarbu, kadangi atskirose veido zonose yra skirtingas epidermio storis. Procedūrai naudojamos sterilios vienkartinio naudojimo adatų kasetės. Dėl šios priežasties procedūros su Meso-pen mikroadatine sistema yra itin saugios.