APIE MUS

Jungimas2

Monro“ grožio namai – tai visos profesionalios paslaugos vienoje vietoje. Jūsų laukia profesionalų komanda, jauki klasika dvelkianti aplinka ir išskirtinis dėmesys.

 

Apsilankę pas mus, jaukioje aplinkoje, galėsite mėgautis skania kava ar arbata, kol mūsų darbuotojai rūpinsis Jūsų išvaizda. Mūsų tikslas – patenkinti visus Jūsų poreikius, kad Jūs jaustumėtės patogiai ir bent valandėlę pailsėtumėte nuo kasdieninių rūpesčių.

 

Grožio namuose „Monro“ Jūsų lauks profesionalūs meistrai, kurie dirba su pažangiausiomis kosmetikos linijomis, nuolatos tobulinasi ir domisi pasaulinėmis naujienomis.

Siūlome profesionalias plaukų priežiūros procedūras, taip pat mūsų kirpėjai – stilistai sukurs Jums nepakartojamas šukuosenas bet kokiai progai.

 

Kosmetologines paslaugas atlieka profesionalės, turinčios medicininį išsilavinimą, dalyvauja nuolatos tarptautinėse konferencijose, seminaruose ir aktyviai dalyvauja kosmetikos naujovių pristatymuose. Pas mus galėsite ne tik atlikti įvairias kosmetines ir grožio procedūras, bet taip pat pasikonsultuoti ir įsigyti produktų tinkamiausių Jums.

 

Taip pat Jūsų rankų – kojų priežiūra pasirūpins mūsų nuostabios manikiūrininkės turinčios daugiametę patirtį ir nuolatos tobulėjančios, visuomet pasiūlys pačias naujausias tendencijas. Visos procedūros atliekamos atskirame, jaukiai erdviame kabinete.

 

O norinčioms atsipalaiduoti ir padailinti kūno linijas mes siūlome SPA ir gydomųjų masažų procedūras, kurias atlieka kvalifikuoti masažų meistrai.

PASLAUGOS

KIRPYKLA

KOSMETIKOS KABINETAS

MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO KABINETAS

MASAŽŲ PASLAUGOS